Incoboz

O Incoboze

INCOBOZ
MEDZINÁRODNÁ KONFERENCIA

INCOBOZ je medzinárodná konferencia BOZP – Bezpečné pracovisko s cieľom prezentovať nové trendy, postupy prevencie a skúsenosti v oblasti BOZP. Združenie Spoločná vízia patrí medzi hlavných organizátorov tejto konferencie. INCOBOZ je organizovaný pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí ČR pod záštitou Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR a s odbornou garanciou Národného inšpektorátu práce SR a Státního úřadu inspekce práce ČR.

Udelenie odborného partnerstva

Medzinárodná konferencia INCOBOZ , ktorá sa mala konať 20.-22. mája 2020 v Kultúrnom centre v Bojniciach, sa na základe vyhlásenia Vlády SR o mimoriadnych opatreniach v súvislosti s pandémiou koronavírusu posúva na neurčito. O náhradnom termíne Vás budeme informovať.

Staňte sa PARTNEROM konferencie a prezentujte Vaše výrobky a služby počas 2 dní konferencie. Máte možnosť priamo osloviť predstaviteľov (potenciálnych zákazníkov) z rôznych slovenských aj zahraničných firiem. Vaša firma bude aj súčasťou mediálnej kampane konferencie.

Prinášame Vám tiež možnosť prezentovať Vašu firmu, výrobky a služby ako jeden z PREDNÁŠATEĽOV konferencie. Oslovte naraz všetkých účastníkov! Prispievajú vaše výrobky alebo služby k zvýšeniu bezpečnosti pri práci? Chcete prezentovať dobrú prax Vašej firmy v oblasti BOZP? Dajte o sebe vedieť na konferencii INCOBOZ 2020.

Podrobné informácie o nadchádzajúcom ročníku, rovnako aj fotogalérie a videá z uplynulých ročníkov nájdete na oficiálnej stránke konferencie INCOBOZ, www.incoboz.sk 

MÁTE ZÁUJEM? Kontaktujte nás a odpovieme Vám na všetky otázky: konferencia.seminar@boz.sk

Máj 2020 - 8. ročník incoboz

medzinárodná konferencia BOZP

INCOBOZ 2019

FOTOGALÉRIA